Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azért nektek nem esik szarul,...

Azért nektek nem esik szarul, hogy itt GYIK-en segítesz valakinek és még egy köszönöm-öt sem méltat visszaírni?

Figyelt kérdés

Jó, tudom "De jó nekem, hogy ez a legkisebb problémám" és "A magyar emberek már csak ilyenek" stb...

(nem mondtam, hogy igazat adok ezeknek az állításoknak, csak azt, hogy tudatában vagyok velük)


Na de mikor már a 20. kérdésre válaszolok( ilyenekre, hogy "Le tudnád ezt nekem fordítani angolra?, ezeket a mondatokat elemezné valaki? és ott van 20 mondat én meg végig elemezem neki) és ezek után sehol sem kapok egy "kösz, elolvastam, kösz a 20 percet az életedből" akkor azért szarul esik a dolog:D


Jó nem akarok nyafogni, meg nem is várom, hogy itt most hű de mélyen együtt érezzenek velem, de érvekkel, 20 oldalon keresztül kifejtem neki azt ami NEKI FONTOS ...NEKI KELL és akkor nem ír semmit....hát...elszomorít:D


Esküszöm, le fogok szokni a válaszokról:( :D

Jó persze vannak kivételek, van aki még RÁM IS ÍR..KÜLÖN:D

Na azok nagyon aranyosak:)

Ennyi, kisírtam magamat:D



2012. nov. 13. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,bár voltak akik megköszönték.Volt hogy nekem is adtak ötletet,segítséget.Van hogy töröltetik a választ,de akkor a kérdés is olyan.
2012. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira, általában matek feladatokra válaszokat, amiket élvezek megoldani.

Ha valaki fölrak 20 trigonometrikus egyenletet, hogy most azonnal oldjátok meg, annak nem segítek, mert a segítségnek is van határa :)

2012. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszul nem esik, nem a köszönetért írok választ.


Mondjuk annyiból örülnék valamiféle visszajelzésnek, hogy tudjam, egyáltalán elolvasta-e amit írtam.

2012. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem a visszajelzés miatt írok választ, de azért jó lenne tudni, hogy elolvasta e amit odakörmöltem neki és hasznos e neki egyáltalán...na mind1:D
2012. nov. 14. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha azért válaszolsz, hogy megköszönjék. Az csak a bónusz.
2013. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!