Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A T-home lemondásánál volt...

A T-home lemondásánál volt már valakinek rossz tapasztalata? Pl. hogy ugyanúgy küldték lemondás után is a csekket?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
T-Home-mal CSAK rossz tapasztalatom van! Egy roh@dt szemét banda!
2012. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
nekünk most került pont az 1 éve húzódó vitánkra a T-home-al. Meg kell őket fenyegetni a fogyasztóvédelemmel, hogy tegyenek is valamit... a másik meg, hogy közröhej, hogy a beltéri egységet, esetlegesen routert úgy kell leadni, hogy a postára beviszed és feladod nekik csomagba... persze senki sem ellenőrzi, hogy mit adtál fel, így simán letagadhatják, hogy leadta az előfizetés lemondása után az eszközöket...
2012. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet!!!


Év elején mondtam le a szolgáltatást (kábel tévé és net).

Bementem, le szeretném mondani.

Ügyintéző: Oké, adjam le a routert, majd 8 napon belül megszüntetik a szolgáltatást. Persze, ha mondjuk a 8. napon szüntetik meg, akkor még azt ki kell fizetni.

Én: Leadom a routert és még 8 napo kifizettetnek? Viccel? 1 percet sem vagyok hajlandó fizetni, ha a szolgáltatást nem tudom igénybevenni.

Ő: Oké, akkor üzletvezetői engedéllyel (wtf) maradhat nálam a router, amíg ki nem kapcsolják a szolgáltatást. Én: Ha megszűnik, behozom. Hová vihetem?

Ő: Bármelyik T-Pontban leadhatom.


Na, ki is jöttek, lekötötték a vezetéket (bónusz, hogy a szomszédét kötötték le, vissza kellett jönniük, hogy korrigáljanak. no comment)


Kb. 3-4 nap múlva beviszem a router a "bármelyik" T-Pontba. Közli a majom, hogy postán tudom csak feladni, nem fogadják el így személyesen.

Én: Érdekes, 4 nappal ezelőtt még elfogadták.

Ő: Igen, azóta változott a protokoll.

Én: Rendben, kérem szépen a vásárlók könyvét.

Ő: Hol van az a router, átveszem.


Szóval SOHA az életben nem lennék az ügyfelük!!!


Az már csak hab a trotán, hogy kb. 2x annyiért szolgáltatnak, mint bárki más, a 2-3 napos szolgáltatás kimaradásokat benyelik, meg úgy az egész...pfff

2012. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mert egyszerüen ahogy az 1 es írja szemét banda megjátszák magukat szar a vonal amikor beszél az ember velük kiabálva beszéltetnek az emberrel. nemakarják megérteni megszünt a munkahely nemtudom tovább füzetni hiába van 5 hónap hüség még. Meg aza helyzet más szolgáltató ezért a pénzért több adot ad havi 10 ezret füzetek és nemkapom meg azokat a csatornákat amit néznék is pedig a legnagyobb csomagom van
2014. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!