Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan srác, aki 18-19...

Van olyan srác, aki 18-19 éves koráig egy lánnyal sem volt, és utána kezdett el csajozni?

Figyelt kérdés

Tehát 18-19 éves koráig nem volt barátnője, és le sem feküdt senkivel, aztán kicsit később 1-2 évre rá elkezdett csajozni, és sok nővel lefeküdt, és több barátnője is volt ?

De 18-19 éves koráig meg kb semmi kapcsoalta nem votl a nőkkel..?



2012. nov. 13. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy van gondolom ezt azért kérdezed mert te is ennyi idős vagy és nincs sok tapasztalatod a csajok terén.

És meg szeretnél tanulni a nőkkel bánni.

Ha ez van tudok pár könyvet ami segítene neked.

2012. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából 19 leszek lassan, de sosem voltam ilyen nőcsábász, és kíváncsi vagyok, hogy van-e eséyl arra, hogy hírtelen ennyit változzak, és elkezdjem, vagy ha már ennyi ideig nem csajoztam, akkor már eleve nem leszek sosem olyan ? :D

Mert igazából gondolom csak beszélgetni kell a lányokkal, és bókolni nekik néha, de sosem juto kegyről a kettőre, tehát sosem jutok el egy csókig, és nem is ölölek meg egy nőt, valahogy sosem nyitok... Nem szeretek más intimszféréjába behatolni, és így megsérteni, szóval pl nem szoktam a lány ismerőseimet megölelni, de nem azért mert nem merem, csak úgy érzem, hogy pl azzal átlépek egy határt, amit ő felállított, és a végén még felpofoz egy lány, akit pl megpróbálok megcsókolni ! :D

2012. nov. 16. 06:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem mi a gond.

Kezd el konditerembe járni sportolni, otthon edzeni,futni

menni-Ezek önbizalmat adnak.

Ha ismerkedni akarsz menny táncórákra.

Gyúrd ki magad,hogy lássák az emberek, hogy nem vagy gyenge

mindig.Öltözz divatosan.MINDIG jól kell kinézned.

(A könyvekről majd dobok linket).

2012. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te milyen típusú ember vagy?

Ha ezt kiírod nagyobb eséllyel tudok segíteni.

Kinézet: 1-10

Izomzat: 1-10

Vonzóság:1-10

Jó fej ismerősök akik segítenek 1-10

2012. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kinézet: 1-10 Lányok szerint nagyon helyes pasi vagyok, és nem értik miért nem volt még barátnőm, tegyük fel 5-8 pontos vagyok

Izomzat: 7 körül, a karom nem rossz, de nincs gizda kockás hasam, szóval legyen egy 7 pont


Vonzóság:1-10 Vonzóság... Jó kérdés, tudok szexi lenni, és jól komminikálni, és flörtölni egy lánnyal, de fogalmam sincs, legyen ez is 7 pont


Jó fej ismerősök akik segítenek 1-10 ez 1 pont, nincsenek jó fej ismerőseim, mert akik jó fejek, és ismerem őket, azok másik suliba járnak, és ritkán látom őket... ! :D

2012. nov. 16. 23:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaa egyébként kyokushin karatézom, ha a sportnál tartunk, 1 év kihagyás után elkezdtem újra foglalkozni vele ! Szeretnék újra bajnok len ni mint régen, meglátjuk mi lesz belőle... Egyébként humorosnak tartom magam, ha jó a társaság, és kedvelem az embereket, akikkel vagyok, ha rossz társaságban vagyok, akkor abszolult humortalan vagyok, és nincs közös témám velük...
2012. nov. 16. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha kellenek ennél hasznosabb könyvek akkor írj
2012. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!