Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, Még nyáron tudtára adtam h tetszik nekem és utana még nézett is párszor de ez aztan ez megszűnt. Mindig jön az egyuk csaj a másik után ês sosem én vagyok a következő.!?

Figyelt kérdés
Mit tegyek van esèlyem nála?
2012. febr. 8. 14:56
 1/2 tetris ***** válasza:

Ha annyira odalenne érted, mint ahogy te érte, akkor már rég veled járna. Lehet, hogy tetszel neki, jó nőnek tart, de nem annyira, hogy vegye a bátorságot és a fáradtságot, és odamenjen hozzád.

Jobb lesz, ha elfelejted ezt a nagy lángolást, mert ő ezt nem fogja tudni viszonozni neked.

Ha úgy döntenél, hogy te kezdeményezel, akkor az elég rizikós lenne, szerintem nagy leégés lenne a vége. Inkább válassz egy másik srácot, ezt meg hagyd meg a többieknek. Egyébként is a nagyon jóképű srácok mind olyan beképzeltek, és undokok tudnak lenni! Hány szivet tört már össze ez a srác is! Rád is ez várna. Ez csak egy skalpvadász valszeg, aki még képtelen egy tartalmasabb kapcsolatra.

2012. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii ezt a tartalmas választ megfogadom!;)
2012. febr. 9. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!