Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon titeket nem zavar...

Facebookon titeket nem zavar mikor vadidegenek bejelölnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem azzal nincs bajom ,annyi hogy nem jelölöm vissza.De amikor rám irnak hogy jelöljem őket vissza az már idegesitő.Ti mit irnátok vissza ráadásul csunyácska fiú irt rám multkor ,és nem akarok b*nkó lenni

2012. nov. 13. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
bocs de nem ismerlek, na cső
2012. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az első írta!Vagy nem visszautasítom és hagy írogasson!Mellesleg én sem jelölök vissza olyanokat,akiket nem ismerek!
2012. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelölöm vissza őket. Minek? Nemet itt is tudni kell mondani, az nem bunkósság. Inkább az, hogy megmondják mit tegyél. Az ilyet elzavarnám a ..hu-ba! A szabad döntéshozatalom van. Legalább ezt tartás már tiszteletben. Mert ha ezt nem teszik, akkor utána nagyon sok mindenbe bele szólnak.
2012. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, Facebookon is megy ez a kinek van több ismerőse játék.

Engem is tud irritálni a sok kis tizenéves akit erre veri a micsodáját. Írd vissza neki, hogy nem ismered, kopjon le. Ha ezen megsértődik akkor ő baja, úgysem ismered.

2012. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!