Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a melleimet...

Zavar, hogy a melleimet bamuljak az osztalytarsaim. Mit tudom tenni?

Figyelt kérdés
Most irok magamrol... Sokkal jobban kijovok a fiukkal,mint a lanyokkal. Tobb a srac baratom. (friendzone?) Van egy legjobb baratom, neki van baratnoje de ettol fuggetlenul mindig felreerhetoen fogalmaz(fullra direkt) es becezgetni is szokott. Ez is zavar, mondom neki h ne csinalja de nem erdekli. Csutortokon volt keringoprobank , akkor azt mondta , jogy "hey, ot csak en tologathatom" es ehhez hasonloakat. Meg "magamhoz rantottalak, azt hittem tetszik •kacsint•" ...Van meg az osztalyban harom srac akikkel nagyon jol kijovok, csutprtokon ok se hagytak beken. NUgisan ultem eg padon, majd korbeultek es elkezdtek oldalrol lokdosni. Balra-jobbra-balra-jobbra...meg a a hajamat dorzsoltek, vagymi. Mint ahogy a kutyakat szokas. Van a masik osztalybol, ugyanezen az evfolyamon egy fiu, o is ezt csinalja , vele is joban vagyok. Meg mindig piszkal, o is. Az nem letezik,hogy ennyi embernek tetszenek, mert nem vagyok kifejezetten szep, es elegge temperamentumos, meg egoista vagyok..(tudom, ha tudom miert nem teszek ellene valamit?mert nem tudok.) szoval...szerintetem miert csinaljak ezt? Meg egy dolog, vannak olyan poloim amiknek a mell reszenel felirat van(LOL,KABOOM,HUH?) es amikor felveszem oket,mindig igy "koszonnek" vagy az orak kozepen megszolalnak hogy pl.KABOOM...vicces , de idegesito.
2012. nov. 10. 14:18
 1/6 A kérdező kommentje:
14 vagyok ,ok is. Bocsanat az irasmod miatt, siettem mert megyek el itthonrol es raadasul telefonrol irtam.
2012. nov. 10. 14:19
 2/6 Fanny1885 ***** válasza:
Ez a kamaszkor. Tombolnak a hormonjaitok. Ne csinálj semmit. Élvezd. :)
2012. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Én csak annak örülök, hogy 14 évesen is voltak már agysejtjeim...
2012. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik fiú-lány barátság. Nekem is vannak fiú barátaim, akik hasonlóan piszkálódnak. Azt ugyan nem tudom hogy veled miként viselkednek ezen felül, de ezek nem azt jelentik, hogy mindnek tetszenél. Ha tetszel valamelyikőjüknek, azt úgy is kinyilvánítják, tudni fogsz róla.
2012. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek agysejtjeim? Lehet rám mondani,hogy szétszórt és feledékeny, de azt nem,hogy átlagos és agynélküli vagyok.Egy gyorsan és kapkodva , ráadásul telefonról írt szöveg alapján ne mondd már még,hogy milyen ember vagyok.:) Köszönöm.

Azoknak,akik rendesen válaszoltak : Köszi a válaszokat :)

2012. nov. 10. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyire hangsúlyosak a melleid a póló alatt vagy csak a póló felirata miatt szólnak be? Egyébként meg ne vedd magadra, ennyi idősen teljesen normális a hülyülés és az is, hogy próbálgatjátok a viselkedést ellenkező nemű társaságban.
2012. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!