Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vissza nem terítendő MEZŐGAZDÁ...

Vissza nem terítendő MEZŐGAZDÁSZATI Pályázat TÖBBI Lent Aki tud segítsen!?

Figyelt kérdés
Jövőre 18 éves leszek és Nagyon Szeretnék mezőgazdasággal foglalkozni és pályázatból szeretnék be szerezni gépeket eszközöket és földet .. Szóval mindent ebből szeretnék finanszírozni mert más különbem nem lenne rá keret !! És az lenne a kérdésem hogy milyen pályázatot igényelhetnék ? Illetve hogy mi lenne a legjobb erre a célra hogy megvalósuljon ez a dolog mert olvastam hogy Fiatal Mezőgazdasági pályázat 12 m Ft fizet kB És ebből a pénzből nem jönne ki ez az egész ! Szóval ebben szeretnék Hozzá értő segítséget kapni hogy mihez kezdjek majd ! Milyen pályázat vagy mi lenne nekem a legkézenfekvőbb dolog ! Aki komolyan tudna segíteni vagyis tanácsokat adni írhat privátba is !!Remélem érthetően írtam le a kérdést , persze sok más kérdésem van még ezzel kapcsolatosan .!

2012. nov. 14. 15:37
 1/1 anonim válasza:

Azóta pályáztál már? 2012es a kérdésed... :D

Iskolai végzettséged? Konyítasz vlmt a mezőgazdasághoz? :)

2013. szept. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!