Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magán személy milyen vissza...

Kelist kérdése:

Magán személy milyen vissza nem térítendő támogatáshoz juthat?

Figyelt kérdés
Családommal eléggé nehéz anyagi helyzetben vagyunk. Édesanyám rokkant nyugdíjas (rehabos munka nélkül ez 40000Ft/hó-gyógyszerek+dokihozjárás) édesapám mezőgazdasági gépszerelő (80000/hó), öcsém középiskolás jó tanuló, én egyetemista végzős környezetmérnök. Nagyon szeretnék nekik segíteni, de munkát nem találok, se gyakornokit, se segédmunkát... Hely van állattartáshoz és ezt szeretnénk beindítani, mert kisebb föld van amin termelhetünk nekik gabonát, tyúk meg majd adhat tojást. Tégla is van, de cementet már nehezebb szerezni... Ezért lenne szükség vmi támogatásra, mert a többit már megcsináljuk. Csak már nem akarunk napról- napra élni, ezért ha lenne vmi állami támogatás az jó lenne. Körbenéztem, de nem találtam semmit és reményekedem, hogy itt vki jobban olvasott-e témában mint én.
2012. márc. 3. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Helyi önkormányzatnál, esetleg megyei önkörmányzatnál kell érdeklődni. Nem szabad feladni, ha a helyi önkormányzat legyint és kiröhög. Esetleg kereskedelmi kamara, szintén megyei szinten, vagy agrárkamara.

De hasonló program a "Minden gyermek lakjon jól" kezdeményezés. Bár azt hiszem az ott ingyen kapott állatokat nem lehet eladni, de ha sikeresen bekapcsolódtok a programba, a szükséges étel (zöldség-hús) nagyrésze otthon kitermelhető.

2012. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!