Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz a bankkártyával, ha?...

Mi lesz a bankkártyával, ha? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mi lesz a bankkártyával, ha megcsináltatod, de nem küldik ki így te megfelejtkezel róla, mert mégsem volt szükséged rá. Szóval nincs is aktiválva! Egy év után mikor kéne, eszedbe jut... Szeretném megtudni, hogy egyáltalán megvan e még, vagy ilyenkor pénzt halmoznak fel rá, tartási díjként?? Csak hogy tudjam mire számítsak, amikor bemegyek.

csak normális válaszokat várok, köszönöm :)



2012. nov. 14. 17:25
 1/3 belapus ***** válasza:
A banknál kellene érdeklődni, ha nem kaptad meg.Elvileg egy lezárt borítékban kapod meg, amiben benne van - ha jól emlékszem -, a PIN-kód is.Bár lehetséges, hogy a kódot ( biztonsági okokból ) külön kapod meg.Ha a folyószámládon csak annyi mozgás volt, amit te költöttél, akkor senki sem használta a kártyát.
2012. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem kaptam meg a kártyát szal nem költöttem semmit :) Csakl jó lenne tudni, hogy kell e vmi tartási díjat fizetnem vagy egyáltalán meg van e még a kártya ha egy éve megcsináltattam de nem is aktiváltam...mert feleslegesen nem akarok 2órát várni a bankban :)
2012. nov. 14. 19:36
 3/3 belapus ***** válasza:

Ha nem aktiválod, nincs díja.

Ha használod, az első év általában díjmentes.Utána van éves díja + 3 évente cserélik.Azt hiszem, a csere nem jár költséggel.

2012. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!