Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha Magyarországon vásárolok...

Ha Magyarországon vásárolok dollár alapú bankkártyával akkor a pénz amit ráraktam forintban az dollár lesz, vagy csak külföldön váltják át?

Figyelt kérdés
bocsi hogy ilyen érthetetlenül írtam le :S
2011. jún. 16. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

most vásárolsz,vagy pénzt raksz rá?

Egy kártya mindíg egy pénznem alapú. pldollár.a mögötte lévő számla is dollár alapú. Ha más devizában vásárolsz,akkor átváltják és tőled természetesen dollárban vonják le.

2011. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy ha vásárolok azzal a kártyámmal amire rálett rakva 60 000 ft akkor azt rögtön átváltják dollárra, vagy csak akkor ha külföldön fizetek vele.
2011. jún. 17. 09:14
 3/4 anonim válasza:
Külföldön:)
2011. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem váltják át. de ha fizetsz vele,akkor a kinti boltból jön az igény pl 25 dollárra, azt átváltják és elküldik. (nagyon leegyszerűsítve)
2011. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!