Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? (lent)

Mit tennétek a helyemben? (lent)

Figyelt kérdés
Minden 2 évvel ezelőtt kezdődött. A szüleim elváltak, hatodik osztályos voltam, és anyukámmal elköltöztünk egy másik városba. Új suli új környezet, nagyon megviselt az egész váltás. Az osztályomban rajtam kívül három lány volt/van, akik nem örültek az érkezésemnek, és a mai napig utálnak, konkrétan csak a puszta létezésem miatt. A fiúkkal ugyanez a helyzet. Csúfolnak, és elhordanak mindennek. Két éve ez megy.. Az életem arról szól, hogy reggel sírva felkelek, elmegyek az iskolába, megpróbálom valahogy túlélni az iskolában töltött időt, hazamegyek, megtanulok, és álomba sírom magam. A két év alatt 60 kilóról 40 kilóra fogytam, szóval gondolhatjátok min megyek keresztül. Anyukám már sokszor felajánlotta hogy beszél az osztályfőnökömmel, arról hogy hogyan bánnak velem az osztálytársaim, egyszer beszélt is, de akkor meg azzal szekáltak, hogy nyuszi vagyok amiért nem tudom megvédeni magam. Pedig én mindig visszaszólok amikor bántanak, de ez semmit sem ér, mert 1 a 20 ellen.... A napokban elhatároztam hogy visszaköltözök apukámhoz, és visszamegyek a régi iskolámba. A baj csak az, hogy továbbtanulás előtt állok. Nem fog a tanulmányi eredményem rovására menni, hogy iskolát váltok? Mit csináljak?:(

2012. nov. 15. 10:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!