Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki valamit tud erről...

Valaki valamit tud erről Beko.2007. Bt. Munkaerö kölcsönzö és közvetitö?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A világon semmit sajnos, pedik kellene... Mindenesetre az már gyanús, hogy már a nevükben is helyesírási hiba van... Az e-mailről, amit küldtek nem is beszélve...
2012. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Egy nagy kamu cég és most is gyülyti az embereket és pénzt csal ki mindenkiből. Mi már a munkaügyi központokat is felhívtuk a saját régiójában de ők sem tudnak erről a cégről semmit. Egy paraszt gyerek aki még beszélni is alig tud össze vissza beszél ha felhívod az adott számon amit most hirdetnek. Budaörsi csomagoló munkára. Kamu ne fizessen nekik senki!!!!
2012. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
bocsánat Gyűjti
2012. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ez nekem is nagyon gyanús, hogy nem találok róluk semmit, én is elküldtem az önéletrajzom erre az e-mailre és amit visszaküldtek, szörnyű... tele van helyesírási hibával... na meg az is gyanús, hogy nem is ismernek, nem is láttak, és egyből az áll a hírdetésben, hogy felvettek...
2012. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Tudom. Mi is kaptunk tőlük üzenetet, fel is hívtuk össze vissza beszélt egy paraszt hangú ficsúrka. Ez csak egy pénzlenyúlós csaló. Felhívtuk a jászberényi munkaügyi központot is ők is megerősítették, hogy nagy valószínű hogy csalók.Még idegen névvel is felhívtuk, hogy mikor mehetnénk a munkaszerződést aláírni és olyan nevet mondtunk be amire nem is küldtünk önéletrajzot mégis azt mondta igen igen itt a neve és jöjjön ekkor meg akkor de ha nem tud jönni küldje a számlára a pénzt és küldjük a címre a szerződést. Kérek mindenkit ne fizessenek ezeknek a csalóknak. Egyébként közös összefogással simán rendőr kézre lehetne az ilyen személyeket keríteni. Tudják jól azért mennénk dolgozni mert olyan régióban élünk esetleg ahol nehéz a helyzet és még ők is húznának rajtunk.Ez szégyen!!!
2012. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús volt, hogy látatlanban felvesznek... Én dolgoztam már munkaerő-kölcsönző cégnek, kettőnek is, ott tesztet írattak... De az a min., hogy megnézik, kit is alkalmaznak... Meg az automata üzenet is gyanús volt, tele helyesírási hibával... Meg ezek a cégek általában Kft. -k szinte kivétel nélkül. Mi mégis fizettünk... Hát, megvolt a tanulópénz! Furcsa, hogy meg meri ezt valaki tenni így, hogy szinte mindenki lebukik már. Gondolom, arra apellál a retekje(szebb szó nem jut eszembe rá), hogy 1250ft-ért senki sem fog perelni... Tény, hogy nincs is az az ügyvéd, aki ezt elvállalná, vagy ha igen, rámenne az illető gatyája is. Rendőrségi bejelentést lehet tenni, és ha találnak 100 károsultat, akkor már jó eséllyel komolyan veszik, csak a keresgéléssel nem szeretnek bajlódni...
2012. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Mi is beugrottunk,ennek a jellemtelen alaknak.Igaz hogy nem megy senki 1250 ft-ert a rendorségre, de egy ujságcikket megérne,hogy oda figyeljenek az illetékesek.Sok munkanélküli ember van,aki megragad minden lehetőséget hogy állása legyen.Az ilyen ocsmány csalóknak ez jo pénzkereseti lehetőség.Elég szomorú hogy nállunk ezt meg lehet tenni!!!
2012. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Esetleg valamelyik hírműsornak lehetne írni, bár nem tudom, fogkalkoznának-e vele... Vagy valamelyik napilapnak esetleg.
2012. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 pixeldancer válasza:

Csatlakozni szeretnék az előttem szólókhoz.

Nekem az édesanyám futott "csalira", hiszen jóhiszemű munkanélküli aki szeretett volna elhelyezkedni valahol. Fel vette velük a kapcsolatot (sajnos a tudtom nélkül).

El is utalta részükre a bizonyos 1250-forintos "postaköltséget".

A mai napon pedig már a megadott telefonszám nem létezik.

Sajnos tehetetlenül állunk a probléma előtt. Nekem van ügyvéd ismerősöm, de ő is azt tudta mondani sajnos, hogy anyukám volt túl jóhiszemű és lépre ment. Remélem aki használ internetet és akár egyszer is rákeres a BEKO 2007 Bt-re akkor ide talál.

2012. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 pixeldancer válasza:

Újra feltűnt ugyan az a munkaközvetítő:

[link]


Mindenki aki károsult hívja fel őket és zaklassa a végtelenségig.

2012. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!