Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a fifa 2007 demó...

Hogy lehet a fifa 2007 demó részébe irányítani az embert (pls) HELP?

Figyelt kérdés
Kérlek segíccsetek
2012. okt. 20. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Az iránygombokkal.
2012. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen!!! lécci segíts
2012. okt. 20. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Segítenék, de nem tudom mit értesz ezalatt. :D


Hogy kell mozgatni őket? A nyilakkal értelemszerűen.


Vagy az egyes "akciógombok" érdekelnek?


e - sprint

s - passz

w - szöktetés

a - ívelés

d - lövés


De ezt a beállításokban megtudod nézni.

2012. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
XDDDDD csak az a baj hogy ha nem nyúlok semmilyen billentyűhöz akkor is mennek az emberek, azt szeretném megtudni hogy hogy kell váltogatni az embereket hogy melyikkel legyél (de szerintem azért nem tudom normálisan csinálni benne semmit mer csak DEMÓ)
2012. okt. 20. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Ó, már értem. Embert váltani a q-val kell ha jól emlékszem.


Egyszerre csak egy embert tudsz irányítani, közben a gép mozog a többivel. Mielőtt elkezdesz egy meccset, bejön egy választó képernyő (hogy melyik csapattal akarsz lenni), ott a billentyűzet ikonját jobbra vagy balra tedd.


Amelyik emberrel vagy, afölött egy színes ikon lesz (billentyűzetnél sárga, kontrollerrel zöld).

2012. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem működik illetve nem lehet rá menni arra a csapat választásra de nagyon szépen köszönöm,de szerintem csak azért mert demóóó majd letöltöm az egész játékot és akkor majd írok ok? de mégegyszer köszi
2012. okt. 21. 07:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Majd akkor privátot írj, mert ha ide írsz majd a kérdéshez, nehezebben veszem észre.
2012. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jáccunk eggyet? illetve aki akar (bárki)
2012. okt. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!