Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zepter 13. kerület. Állásinter...

Zepter 13. kerület. Állásinterjú, fix fizetéssel, de telefonálni nem túl jó ötlet az interjú előtt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Irodai munkára jelentkeztem, kaptam is választ miszerint már az induláskor fix összeget biztosítanak, nem call centeres, nem telemarketinges és nem fekete munka. Természetesen a cím 13.kerület Váci út 191. Írtam vissza, hogy megjelenek az interjún. Később kutakodtam még a neten, és kezdtem rájönni, hogy Zepter gyanús lesz a dolog ( még nem nagyon voltam jártam a Zepter gyanús hirdetésekben) Indulás előtt felhívtam az illetőt, hogy mégis miről lenne szó, megkérdeztem h fix fizetés-e? (amiért utaznék vidékről)Erre a válasz: "most komolyan ezért hívott fel?" Aztán közölte velem, hogy teljesítményre megy a fizetés és kérdésemre megválaszolta, hogy Zepter cégnél dolgozik. A válaszomat se várta meg.. Viszonthallásra és letette. Hozzá kell tennem, hogy mikor válasz e-mailt írt, nem is köszönt.

2012. nov. 15. 18:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!