Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan csak...

Miért van az, hogy sokan csak lányoknak adnak ki szobát?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik korban ragadtak le a főbérlők, de ez igencsak sztereotíp. Ha a viktoriánus korban élnénk akkor érteném a dolgot, de manapság már annyira nincs összefüggésben, pláne diákoknál a nem és az életvitel, hogy számomra ez teljesen érthetetlen és persze bosszantó.

A mi csoportunkban ugyanúgy piálnak, buliznak, állatkodnak a csajok mint a fiúk és ugyanolyan őrült, néha vedelős-hányós bulikat csapnak, vegyesen srácok és csajok egyszerre az albérletben.

Sőt! A szomszédunk első albérlője egy 19 éves "kislány" volt, de egy hónap után kirúgta, mert olyan hangos és bunkó volt, ráadásul állandóan be volt szívva. Utánna egy 23 éves bölcsész srácnak adta ki a szobát és már több mint egy éve, szinte baráti viszonyban vannak, mert egy jólelkü, csendes fiú aki max. néha megy egy sörözni a haverjaival.

Elnézést, ha furcsa a kérdésem de engem igenis bosszant az, hogy ha fiú vagyok az eggyet jelent a mai napig azzal, hogy hangos, laza és "k*rvapecér" életet élek, ezért meg se nézik ki vagy mi vagyok, hanem azonnal visszautasítnak, de ha lány lennék akkor biztos egy mimózalelkű szüzecskének kéne lennem akinek azonnal kiadják a szobát. Köcsörgöm, 2012-ben vagyunk, nem lehetne már e téren is másképpen látni a világot???



2012. nov. 16. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
volt már kérdésben, és válaszok is
2012. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Mert a mai fiatal generációban több a fiú mint a lány és azok többsége ez mellett nem megbízható. Ez nagyon szomorú tény, mert a jólelkű tanulni vagy dolgozni akaró srácokkal van a kicseszés, ami felháborító.


Egy percig nem csodálkozok, ha sokan itt hagyják hazánkat és más országokban vállalnak munkát.

2012. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ritka Európában az olyan begyepesedett, buta és szeterotíp nép mint a magyar. Mert ugyebár minden pesti kőbunkó és beképzelt, pest határán túl a mai napig, már csak vályogázak és gémes kutat vannak és az emberek szédülnek az asztfalton, ezen belül borsodban mindenki rézvadász kubai, szabolcsban mindenki bicskával eszi a szalonnát, a debreceniek legjobb passziója a hurkatöltés, minden egyetemista ingyenélő, minden szakmunkás büdös tróger, minden nyugger vérkomcsi, minden fiatal züllött huligán... és estig folytathatnám mennyire "szeret" ebben az országban mindenki mindenkit és milyen "értelmes" és "összetett" világképük van az átlag magyar embereknek.


Gyere el Hollandiába! Itt már nem fogsz az általad leírt problémával találkozni, mert itt sokkal inkább az embert nézik és nem azt, hogy "ember vagy-e, vagy asszony", illetve nem azt, hogy "atyád-anyád" ki volt és honnan jöttél.


Nekem pont emiatt lett elegem Magyarisztánból, ahol az emberek nagyrészének a fejében még kőkeményen középkor van, de általában ez elmondható az egész kelet és kelet-közép európai régióról, magyarostol, románostól, szlovákostól, ukránostól, stb-től együtt.

2012. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek a kérdezővel és örülök, hogy másnak is szemet szúr ez a negatív jelenség. Ezzel szemben jobban fel kéne emelnünk a hangunkat! A csapból is a nők diszkriminációja folyik, de senki se törődik a férfiak diszkriminációjával, ami igenis egy létező jelenség!
2012. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!