Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8 általánossal hova mehetek...

8 általánossal hova mehetek dolgozni?

Figyelt kérdés

8 általánosom van meg.Vagyis voltam középiskolába is 9-10 osztályt de a szakmánál otthagytam.18 éves vagyok.Hova mehetnék dolgozni ?

18/F


2012. nov. 16. 15:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem iskolába járni meg képzésekre.Valami egyszerű munka érdekelne
2012. nov. 16. 15:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is otthagytam az iskolát (idióta, hülye, tini fejjel). 10 osztályom van, mint neked. Azóta is bánom, de nem lehet visszapörgetni a múltat. 8 általánossal semmi esélyed normális munkát találni. Menj el valamilyen tanfolyamra, ami szakmát ad. Én anno fizetősre mentem, amit a szüleim álltak, mert hát ugye nekem nem lett volna miből. Hála érte, hogy ilyen toleráns és elnéző, megbocsájtó szüleim vannak. Ha bemész a munkaügyi központba, ott is szoktak tanfolyamok indulni, amiért tudtommal nem kell fizetni. Irány egy tanfolyam! Mindenképpen szerezz egy szakmát!!!! Ez fontos. Nélküle soha az életben nem fogsz boldogulni, csak lézengsz majd erre arra. Hidd el nekem.
2012. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!