Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amennyiben felveszem az...

Sidetrack kérdése:

Amennyiben felveszem az állampolgárságot, határon túli magyarként jelentkezhetek magyar katonának?

Figyelt kérdés

#hivatásos katona #magyar állampolgárség
2012. nov. 16. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de vannak olyan szerveződések már amikhez olyanok csatlakozhatnak akik a nemzet érdekeit képviselik és nem az államét. Keress rá pl a Szent László zászlóaljra, de sok hasonló szervezet van, ami katonai alapokon nyugszik, katonák (és nem csak katonák lehetnek) a tagjai..
2013. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két év után, de köszönöm szépen! Közben lassan elvégzek egy egyetemet, de most is érdekel a dolog.
2015. jan. 22. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez tök jó hogy érdekel, én a tánccal vagyok így.

Nagyon érdekel, de eddig az életem nem úgy alakult hogy táncolhassak is.. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy ha valakit valami nagyon érdekel akkor avval dolga lesz az életében, azaz valamilyen módon kapcsolódik hozzá. Mondjuk azt nem értem minek kellett eltörölni a kötelező katonaságot, de lehet hogy ebben a formában nem is jó mert sajnos félreoktatják sokszor az egész témát

https://www.youtube.com/watch?v=kO0UFIrsaqA

itt egy cuki video :P

2015. jan. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!