Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férjem október közepén igényel...

Férjem október közepén igényelte meg a magyar állampolgárságot, már elbírálták Szegeden november elején így már csak a Köztársasági elnök aláírására várunk, akinek van tapasztalata kérem írja már meg hogy mennyi idő ez az egész?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:51
1 2
 1/16 Waff ***** válasza:
Van h 3 hónap de hallottam már 6 hónapról is.Mármint ami a várakozási időt illeti.Annó én is cigány állampolgár akartam lenni,nekem meg a feleségem cigány(mármint magyar állampolgár) meg a kisfiam.De engem még a kezdeteknél elvágtak,valami a dédnagymamám lábméretérvel nem stimmelt valami :D szal hagytam is a pichába,de sok függ az ügyintézőktöl is.Amúy én is szegedi vagyok :)
2012. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Milyen kedves vagy......pusztulhatnál te is az összes cigánnyal együtt!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 2. 08:08
 3/16 Waff ***** válasza:
Az összes cigánnyal együtt??? Nem-nem :) nem akarok veletek együtt pusztulni..... :P
2012. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Húha ezt jól elbénáztad az én férjem szerb a legjobb fajta,megnézném hogy mit kezdene veled mert ha csak itt nagy a pofád akkor jó kis nyikhaj lehetsz!!!!!!!És ha megkérhetlek engem ne sértegess azzal hogy cigány vagyok mert nem magadból kellene kiindulnod,ja meg azt sem tudom honnan a fenéből vetted ezt hisz nem is írtam ilyenről...az IQ-d az már nagy lehet!!!!!!!!!!!
2012. jan. 4. 09:00
 5/16 Waff ***** válasza:
Hát igen az IQ-m elég magas...legalábbis a tiédtől biztosan...cigánykám :) Amúgy nem kell itt játszani az úri kisasszonyt Győzike néni :P :) ismerem a fajtátokat,hisz én is cigányföldön élek :) Hajrá Szerb Szeged! :PPP ugyanis képzeld,én is Szerb vagyok :) Mégpedig a keményebb fajtából...és hát rettegek a férjedtől megmondom őszintén :D Majd iszunk vele egy kis Pelinkovácot :P
2012. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért ahogy olvasom a soraidat kezdelek megsajnálni:(Kívánok neked SZEBB JÖVŐT és jobb életet:)))))))....szegénykém....
2012. jan. 5. 08:46
 7/16 Waff ***** válasza:
Ne kívánj te nekem szebb jövőt,mert azt a piros csíkos cigányok szokták mondani....tudod azok a daliás legények akik masíroznak oroszlános ruhába és vasággyal együtt kb 25-30 kg körül mozognak :D Szánalmas egy társaság,retkek mint mindenki itt....de majd mi Szerbek elintézzük a sorsotokat...legalábbis itt az alföldön :P :)
2012. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Okés és köszi hogy elintézitek....és akkor még egyszer SZEBB JÖVŐT kedves barátom!!!!...te szegény boldogtalan....
2012. jan. 7. 10:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaj és kérlek ne haragudj de ha ennyire utálod a magyar népet hogy mindenkit cigányszámba veszel.akkor mit is keresel te itt,miért nem mész vissza a népedhez akit csak ver a sors ha jól emlékszem a történelmi tudásomból....???ha???
2012. jan. 7. 11:00
 10/16 Waff ***** válasza:

Köszi h szeretsz és aggódsz a boldogságomé,de nálam ezzel a "sajnállak" meg "szegénykém" dumával sajnos nem sokra mégy....:) ilyen kis piti pszichlógiai trükkökkel talán másnál próbálkozz jobbfejnek tünni :)

Ja és a barátod se vagyok,nálam az alapelv h cigókka nem bratyizok :)

A másik....hogy mit keresek itt?Hát ez a mi földünk,területünk...már megbocsáss....itt mi Szerbek voltunk előbb,nem pedig ti.

Szerbia egész Budapestig.

Szal talán inkább én kérdezhetném h ez az alja,szánalmas népség mit keres itt a mi terepünkön:P

Mondjuk hülyének jók vagytok,mert 2 féle segélyt is megpályáztam és meg is ítélték,végre valami hasznom is van belőletek.....a fizetésem mellé jól jön az a havi 20e ft még ha nem is egy nagy összeg.Hát én csak röhögni tudok rajtatok és bezsebelem a lóóóóóvét :))))A büdös cigányok milyen jól fizetnek :D...és most pályázok meg egy 3.- féle segélyt :P Szóval fizess be mindent szépen időben,,és adó bevallásod is rendbe legyen h tudjatok tejelni.... cígókáim :)

2012. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!