Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék kérni valakitől egy...

Szeretnék kérni valakitől egy kis segiséget . Szeretnék irni egy A4-es oldalra fogalmazást de nem igazán van ötletem . Tulajdonképp a Szülőföldemről kellene irni . Segitene valaki?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj a múltjáról, miért szereted, vagy nem szeretd stb.

(én is fogalmazással küzdök és még a cím sincs meg :( )

2012. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy oldalt nem nehéz összehozni.Írhatsz a múltjáról, honfoglalásról, a sok viszályról és háborúról,amin átment, földrajzi tulajdonságai/adottságai, itt született világhírű emberekről, jelenéről, értékeiről stb.


Am. nekem is fogalmazást kell írni, pontosabban novellaelemzést 3 oldalban.Majd középsuliban/gimiben rohadt sok fogalmazást kell írni, leginkább irodalomból.Pl. amikor végzünk egy-egy kötelező olvasmánnyal, akkor mindig van egy pár oldalas fogalmazás belőle.A címek kb így néznek ki: Mi az ember tragédiája? Gondolatait fejtse ki egy minimum 3 oldal terjedelmű fogalmazásban!

2012. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha koszi
2012. nov. 18. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!