Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tulajdonképp miért is élek?

Tulajdonképp miért is élek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és most fogok érettségizni, de elképzelésem sincs milyen irányba akarok továbbtanulni. Nem vagyok egyik tárgyból sem jó, inkább olyan átlagos vagyok, négyes tanuló... Nem vagyok okos! Utálom az életem, és azt ahogy eddig éltem, meg ahogy ezután élni fogok, mert olyan értelmetlen, és szürke. Nincsenek barátaim, csak alibi kapcsolataim. Nem utálnak, nem is szeretnek, nem akarnak megismerni, az emberek csak átnéznek rajtam. Nincs hobbim sem. Szóval csak úgy vagyok, vegetálok. Nem járok szórakozni sem, ahogy a korombeliek. Legtöbbször csak kockulok itt a gép előtt. Próbáltam változtatni az életemen, hogy jól érezzem magam, de eddig még nem jött össze. Az emberekkel nem tudok szót érteni. A fiúk sem érdeklődnek utánam, eddig még nem is érdeklődött senki, olyan harmadosztályú lány lehetek. Hát ez az én életem, és nem látom, hogy a közeljövőben bárhogy is megváltozna. Nem sajnáltatom magam, nekem van önbizalmam, figyelek arra, hogy nézek ki. Csak én már nem hiszek abban, hogy az életben vannak pozitív dolgok. Az én életemben... Emiatt értelmet sem látok benne, és azt gobdolom, bárcsak odaadhaatnám valakinek, aki nem egészséges, de vannak céljai, vágyai, álmai. Nekem is vannak, de irreálisak. Még a szüleim sem hisznek bennem, de ez nem zavar, mert sosem volt másképp. Fiatal vagyok, de már olyan megkeseredettnek érzem magam, hogy szánalmas. Mihez kezdenél a helyemben. Köszi hogy végigolvastad!
2010. okt. 4. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az életnek nincs semmi különösebb oka, vagy célja.

de miért nem érdeklődünk utánad? :)

2010. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az életnek nincs értelme, pont azért olyan jó! Én sem járok szórakozni, mert nem érdekel. Hobbim mondjuk van, de haverom alig. Szerintem írj privátot, hogy növeljük az ismerőseink számát :)
2010. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ennyi év alatt csak rájöttél valami okra, hogy mi nem klappol, miért nem érdeklődik utánad senki! Ezt azért nehéz elhinni, vagy nem vetted csak észre.

Pedig amit és ahogy leírsz, nem vagy elveszve, valamit azonban mégis változtatni kellene. Hát nem tudom...Baj az, ha valakinek nincs életcélja. Vagy nem is életcélja, hanem közeli céljai, pl. 1-2 éves terv. Én mindig így haladtam előre, apránként.

Ha gondolod írhatsz nekem is, válaszolok. 24/F

2010. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt írod, neked is vannak céljaid, de irreálisak. Mik ezek? Nagyon érdekelne. És hogy miért tatodirreálisnak? Lhet hogy ha kicsit is bíznál magadban, már nem tűnnének elérhetetlennek ezek a célok. Igyekezz erőt venni megadon és megvalósítani!!! Bizotsan más színben látod majd a világot, ha lesz miért lreggelente felkelni! Sok sikert kívánok neked ehhez!!
2010. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy az a legnagyobb gondod, hogy nem vagy híresség vagy zseni. Én örülnék, ha átlagos lennék.
2010. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!