Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondhatom a tanáromnak,...

Elmondhatom a tanáromnak, hogy vagdosom a csuklóm?

Figyelt kérdés
Mostanában elég rosszul mentek a dolgok, suliban is észrevették, és egy tanárom többször is mondta, hogy ha van kedvem, szívesen beszélne velem. Eleinte elutasítottam, de aztán mégis belementem, mert senkivel sem tudok beszélni. Csak nem vagyok benne biztos, hogy elmondhatom-e, ami miatt rosszul éreztem magam- lehet, hogy megint elköltözünk (harmadjára négy éven belül, nem csak országon belül); szüleim folyton kiabálnak, veszekednek, megint pánikrohamaim vannak és stresszlevezetésként megint vagdosom magam. El lehet ezt mondani egy tanárnak? Mi van, ha visszataszítónak tartana vagy ha azt gondolná, ezért igazán nem érte meg sírni az iskolában?
2012. nov. 18. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el!! Meg fog érteni.
2012. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megértené, de attól még ugyanúgy tarthat visszataszítónak vagy 'nyafogósnak', és mivel még gy darabig mindenképp tanít, nem tudom, hogy megéri-e. Azt sem értem, miért olyan fontos, hogy elmondjam neki...
2012. nov. 18. 16:31
 3/4 anonim válasza:
Talán tud valamit segíteni még ha te nem is gondolod hogy igen.Hívd félre órái után még az is lehet hogy megkönnyebbülsz attól hogy elmondtad neki.Nem szégyen ha valakinek van valami gondja vagy stresszes. Az viszont baj ha magadban tartod.
2012. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nahh elmondtad? 😃😃
2017. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!