Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez pontosabban mit jelent?

Ez pontosabban mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma küldött nekem válaszul egy levelet a Machinima Partnership-pel kapcsolatban, de nem vagyok benne biztos hogy mit jelent az első sor.

"At the present time your channel does meet current Machinima Partnership requirements"

Először azt gondoltam hogy azt jelenti hogy elértem követelményeket, de amikor bekapcsoltam a fordítót akkor már azt írta hogy "Jelenleg a csatorna nem elégítik ki a jelenlegi Machinima Partner követelmények". ebbe az esetbe a "Does meet" azt jelenti hogy "nem felel meg"? vagy ez csak a Google fordító egy hülyesége? Ha gondoljáték, a szövegkörnyezet miatt bemásolhatom az egész üzenetet is.



2012. nov. 19. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt, amit te gondoltál, nem tudom hogy jelenthetne mást. Másold be az egész szöveget.
2012. nov. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

itt az egész üzenet:


At the present time your channel does meet current Machinima Partnership requirements however you would need to have your channel released from your current network before we could proceed with an application. This is on the basis that you have no copyright strikes or community strikes and you're able to/have an Adsense account linked.


As release from a network can often take some time I would need to re-assess your channel once released, however if you maintain current quality/views etc. then it shouldn't be a problem.

2012. nov. 19. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!