Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova tűnnek a lottó főnyeremén...

Hova tűnnek a lottó főnyeremény nyertesei? Vagy csak kamu az egész és senki nem nyeri meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamu. Egyszerűen nem életbiztosítás ha bevallod, hogy több milliárd forint a nyakadba. Senki se akarja veszélybe sodorni magát. Magyarországon nem divat felvállalni a nagy nyereményeket. Érted?
2012. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

* szakadt a nyakadba.


A lényeg, hogy még az emberrablás veszélyének is kitenné magát az, aki bevallaná hogy sokat nyert.

2012. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Bora-Borán süttetik a hasukat :)
2012. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, ki hiszi el hogy egy ötöslottó főnyeremény nyertese ebben az országban marad?

gyakorlatilag annyi pénzzel élete végéig utazhat, világot láthat. Szerintetek ki maradna itt attól rettegve, mikor rabolják el a váltságdíjért?

2012. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted odaadnak valakinek több milliárd forintot?Mert szerintem nem,kamu az egész.Ezért nem is lottozom.
2012. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szerinted odaadnak valakinek több milliárd forintot?Mert szerintem nem,kamu az egész.Ezért nem is lottozom."


Igen, odaadnak. A nyertesnek. Nem akárkinek. Gondoltad volna? :)



Két dolgot egyébként válasszunk külön:

1. Lotto kamu vagy sem: természetesen nem kamu. Mindenki tudhatja, hogy mennyire kevés az esély a nyerésre, ki lehet számítani elég könnyen matematikailag. De nem nulla, tehát van esély nyerni. Csak nagyon-nagyon-nagyon-nagyon picike. Szemléltetném, jó? A lottó főnyereménynél úgy kb. 9000-szer!!! több esélyed van arra, hogy autóbalesetben meghalsz. De még légikatasztrófa általi halálra is kb. 4x több esélyed van, mint lottófőnyereményre, pedig a repülés nagyon biztonságos dolog.



2. Nem lottózom én sem, MERT:

Mint fent részleteztem, iszonyatosan kevés az esélyed. Emiatt nagyon-nagyon rossz befektetés. Sose fog megtérülni várhatóan. Te se lottózz, nem éri meg. De ettől még nem kamu a dolog. A pici esély és a kamu teljesen eltérő dolog.

Te most gyakorlatilag azon háborogsz, hogy miért nem nyertél még sose a lottóval, vagy miért nem nyer minden ember vele előbb-utóbb. Ilyen sose lesz, ezt hiába várod...

2014. jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aki azt irja h kamu a lotto az csak irigy arra aki mar megnyerte
2015. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!