Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az SzJG után megjelenő kalauzb...

Az SzJG után megjelenő kalauzba lesznek képek? És Laura a képeket honnan veszi vagy. Lehet jelentkezni h benne legyünk nem én kérdezem csak a barátnőm. Szóval?

Figyelt kérdés

#SzJG #kALÁUZ
2012. nov. 20. 15:13
 1/6 anonim válasza:
Én annyit tudok,hogy lesznek benne elvetett borító ötletek,olyan képek amiket fanok csináltak,Reni szüleinek nevei stb.Ennyit tudok.
2012. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a kalauzban lesznek rajzolt képek a szereplőkről, és egyéb információk róluk + a 7. részben említett Cortez-parfüm márkája (:D) stb...
2012. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ köszi !
2012. nov. 22. 19:09
 4/6 anonim válasza:
Reni levelének részlete, amiben szerelmet vall Corteznek és Virág keveri el Cortezhez :D jaaaaj várooom
2012. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lesznek benne kimradt dolgok, rengeteg érdekesség és természetesen az elmaradhatatlan 3-4 komment a végére. Ezeket márc. 20-ig lehetett beküldeni facebookon. Én megtettem remélem benne lesz.
2013. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A rajzokat egy kedves olvasó rajzolja Leiner Laura Kalauz-ához. Úgy tudom,hogy az olvasó kereste fel a rajzaival és Laurának nagyon tetszettek a rajzok ezért így az olvasó keze munkájának a rajzai lesznek benne a Kalauzban.
2013. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!