Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SzJG 7-ről lenne pár...

Az SzJG 7-ről lenne pár kérdésem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az egyik pár szakít. Ezt mindenki megkérdezi, és tudom, hogy igaz, amúgy szerintem ez a pár Kinga és Zsolti lesz. De mást kérdeznék. Igaz, hogy kerekesszékbe kerül az egyik szereplő? Úgy tudom, Andris, Robi vagy Gábor. És még valami. Többen írták, hogy "Arnold csillaga felragyog." Ezen mit értenek?

2012. júl. 28. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz hogy valaki szakítani fog de én majdnem 100%-ig biztos vagyok benne hogy ricsi és virág lesz. Mert kinga és zsolti mindig szakítanak aztán kibékülnek és az írónő már kijátszótta azt a kártyát hogy "komolyan szakítottak" aztán megint összejöttek. Eléggé fura és hülyeség lenne ha megint szakítanának. Reni és cortez sem fognak szakítani mert még csak most jöttek össze és 5 könyvön keresztül a reni szenvedését olvastuk ezért biztos h nemfognak szakítani. Tehát marad Virág és ricsi. Akikkel eddig semmi gond nem volt még csak nem is veszekedtek. Ezért szerintem tuti ők fognak szakítani.


Ami a kérédsedet illeti én egyikről sem halottam. Te hol halottad.? Am sztem járj utána az szjg facebookos oldalán. Ott biztos tudnak segíteni.

2012. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már az a verzió is felmerült, hogy Reni szülei szakítanak, mert ők "egy pár". És már volt egy vita az 5-ben :P
2012. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én sem hallottam utóbbiakról, te honnan vetted? :D egyetértek előttemszólókkal
2012. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj leiner laura honlapjara, ott vannak infok, amiket ő irt, a tobbihez neki nincs koze! sztem szakitson zsak es flora, ne a 3 par az osztályból! ;)
2012. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szerintem is ricsi és virág fog szakítani (sajnos :( )

de az utóbbiról hol hallottál? egyébként remélem azért, ha ricsiék szakítanak akkor össze fognak újra jönni...

de nem tudom... (nagyoooooooooooon vároooooommm )

2012. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Arnold csillaga felragyog"-sztem ez arra utal hogy szerelmes lesz és lesz barátnője...
2012. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, mondjuk, hogy Justine és Arnold járni fognak?
2012. aug. 7. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet!
2012. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!