Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik SZJG könyv...

Szerintetek melyik SZJG könyv a legjobb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

szerintem az 5., abban olyan édes Reni meg Cortez ahogy csipkedödnek...én azt nagyon bírtam és ráadásul ez a könyv rettenetesen eseménydús volt...a kedvenc

A 6. se volt rossz mert ott már végre együtt voltak, de őszintén ezt lestzámítva semmi más nem történt...

a 7. is jó volt de korántsem volt az a jujj-jujjj mi lesz???? érzésem, mint mondjuk mikor az 5.et olvastam


so nekem az 5. a best :)

2012. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem az első kettő tetszett nagyon, utána az ötödik és a hetedik.
2012. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az 5. a kedvencem.:) Nem csak azért, mert abban a kötetben történt a "nagy csoda", hanem mert ez izgalmasabb, lendületesebb lett, mint a többi. Legalábbis szerintem.:)

És szerinted kedves kérdező?:)

2012. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. kötet jobban tetszik mint az 5.-dik :)

A 6. se rossz, de az nem fordulatos, meg túl romcsi :PP:DD

A 7. meg izgi, úgyhogy nekem a best a 4. és a 7. :) (L)

2012. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én a hetest még sajnos nem olvastam :) de eddig a többi közül az 5. a kedvencem mert nagyon eseménydús és persze mert ÖSSZEJÖNNEK :DD
2012. szept. 24. 21:51
 6/18 anonim válasza:
A hattol felfelé mert ott már nem szenved annyira látványosan a Reni. :D
2012. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább az 5ös (mindenért amit eddig elmondtak) és a 3as. Lehet, szomorú egy picit de szerintem az egyik legfontosabb kötet. :)
2012. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 LDorii ***** válasza:
79%
Négy, öt, hat,hét. :) ngéyben az oszt.kir a legeslegeslegjobb, az ötben ahogy Reni és Cortez csipkelődnek. A hat very happy rész, imádom, a hétnél meg olyan' Úúúúúúúristen most mileeeesz? Nemnemnemnem nem lehet így vége.!' érzésem volt. :D A hétben sok dolog kiderül szerintem Cortezről is, nem mintha eddig nem ismertük volna, de most mégjobban. :D És az kedvenc rész volt, amikor Reni kiosztotta Arnoldot, indokként, hogy miért nem bírja elviselni, ha Cortezt bántja valaki: 'Szeretem őt, és ezért nem bírom elviselni, ha így beszélsz vele!'
2012. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 nagylara98 válasza:
uhh hát az 5.-ik az azért naon jó mert abban jönnek össze :))) a 7. pedig már tényleg végéről szól és hát az egy olyan rész amin már majdnem sírtam :(
2012. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Ez tényleg jó kérdés! :) Minden résznek a vége klassz volt:amikor Cortez bevállalja a rajzszakkört h Reni ne bukjon, amikor jóra kezdett fordulni Reni és Virág kapcsolata a 3. végén, a nyaklánc Corteztől és amikor Cortez nyári "ajándékot" hagyott Reninek, Ricsit!!! Összességében az 5. mert én is szerettem a csipkelődéseket. Egytől egyig királyak, én nem voltam valami nagy olvasó de ez a könyv más volt! Jöhet a folytatás!!!
2012. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!