Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van a születésnapnak?

Mi értelme van a születésnapnak?

Figyelt kérdés

Nem értem, nekem ezek a napok is pont ugyanolyanok, sőt még rosszabbak mint általában ha senki se köszönt fel.

Mi az hogy "Boldog születésnapot"? Mitől boldog egy születésnap?



2012. nov. 21. 15:19
 1/6 anonim válasza:
Attól hogy een a napon születtél és megünnepelitek hogy már ... éves vagy.:D
2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

De nem mindenki tudja megünnepelni másokkal. És ha alapból nem boldog, akkor sem lesz az, ha azt kívánják neki. Ha meg valaki boldog, nincs értelme külön mondani:) Szóval ez a köszöntés csak illedelmesség, vagy a figyelmesség kifejezése, hogy eszedbe jutott az illető. Szerintem normális esetben jó dolog megünnepelni valaki születését. Viszont, ha az érintett valójában boldogtalan és nincs mellette senki, akkor kifejezetten rossz lehet neki ez nap. Könnyedén felmerülhetnek benne olyan kérdések, hogy miért is született meg.

Kérdező, neked most volt vagy most lesz valamikor a szülinapod?

2012. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tegnap volt és igazából az a baj hogy mindig várok valami különlegeset, pedig ugyanolyan nap mint a többi és ezen a napon sose tudok boldog lenni, hiába kívánják azt
2012. nov. 22. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a facebookomon direkt átállítottam a szülinapomat, előtte egy héttel korábbra. Utálom ha tele a falam ilyenekkel. Meg szerintem sincs értelme, a névnapnak meg amúgysem. :)
2012. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is mindig úgy érzem, hogy különlegesen kell telnie. Persze sose volt még így. Engem kifejezetten stresszel ez a nap. Így meg főleg, hogy az van bennem, hogy muszáj jól éreznem magam, muszáj valamit tennem, amire érdemes lesz majd visszaemlékezni. Közben meg nem vagyok boldog és a nap végére sem leszek az. Amikor ezt kívánják az nagyon idegesít.
2012. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy érzek mint az utolsó válaszoló...
2012. nov. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!