Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok dolgozó bérletet...

Gica:) kérdése:

Hogyan tudok dolgozó bérletet venni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és édesanyámnak szeretnék venni ilyen bérletet. Meg szeretném lepni vele, de nem vagyok benne biztos hogy hogyis kéne intéznem. Tudom hogy kell hozzá fénykép, igazoló és maga a bérlet. Azt szeretném megtudni hogy az igazolót énis megvehetem a buszváróknál az irodában? Ott azonnal kell hozzá fénykép? És hogyha nincs jelen az akinek venni akarom úgyis oda fogják adni, ki tölthetem én a helyében? És persze hogy milyen információkat kell ráírni. Előre is köszönöm!

2012. nov. 21. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá semmi. Odamész a pénztárhoz, megmondod hogy kell egy felnőtt bérlet, azt kiadja 9500Ft ért. Én is így veszem és semmit se kér.


Persze ha nincs akkor kell hozzá csináltatni bérletigazolványt, mivel annak a számát kell ráírni a bérletre. Ehhez sem kell más, mint egy fénykép az adott személyről, meg ~250Ft.


Még a személyit se kérik el!

2012. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!