Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel ragasztják össze a...

Mivel ragasztják össze a felfújható dolgok oldalait?

Figyelt kérdés

Tudom, valamiféle fóliahegesztővel. Próbáltam rákeresni, de fogalmam sincs hol kapok, vagy hol csinálhatok ilyet. Talán valami teflongörgővel kellene?


Néztem konyhai fóliahegesztőt is, de fél milliméteres csíkot húz. A rendes hegesztők meg csak egyenes vonalban tudnak.


2012. nov. 22. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Azok általában a speciális cuccokra gyártott hegesztők, tehát annak olyan a formája, mást nem lehet vele csinálni. Mire kellene neked?
2012. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Erre, ez egy egyetemi project. Egy önfejfújódó labda lenne belőle.


Egy kínai gyártó szerint pvc ragasztót érdemes használnom, bár nem tudom mennyire precíz.

2012. nov. 22. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A rahasztóval érdemesebb lenne foglalkozni, olcsóbb is, csak ügyesen kell a megfelelő helyre kenni.
2012. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A varrógéphez hasonló masina, csak a tű helyett, 2 fűthető fém kerék van egymással szemben. Ezek olvasztják össze a pvc-t.
2013. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!