Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet tartósan megjavíta...

Mivel lehet tartósan megjavítani a kilyukadt felfújható ágyat?

Figyelt kérdés
Egy pici lyukkal kezdődött, de már azt sem tudtuk kezelni. Aztán egyre nagyobb lett. Már szinte mindent kipróbáltunk és elég bosszantó arra ébredni, hogy majdnem a földön fekszel. A sima, föld felőli része sérült, nem a plüssös. Tanácsokat, saját tapasztalatokat, szakértői segítséget várok:D Előre is köszönöm!
2011. okt. 11. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, ezek az ágyak nem sokat érnek. Mi is már többször vettünk külöféléket, márkásat is, mindegyik néhány használat után kilyukad, és hiába ragasztod be, vagy ugyanott vagy máshol újra ereszt.

Sokkal célszerübb, ha vesztek olyan vendégágyat, ami szivacsmatracokból áll, amiket össze lehet hajtani háromba. (Nem tudom, hol lehet most ilyet kapni, én az ALDI-ban vettem.)

2011. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi gyakran használjuk a felfújhatós ágyat/matracot, de még sosem lyukadt ki!

Apukámnál láttam gyerekkoromban (kb. 15-20 éve) ilyen "foltot", amivel a lyukas bicikligumit ragasztotta be! Lehet, hogy az megtartaná, utána azt a régi fajta (tudjátok, az a piros-kék masszív) gumimatracunkat is ilyennel ragasztotta be, több helyen is, mikor kilyukadt. Gondolom valami kerékpárszervízben lehet ilyet szerezni... Ha ilyen létezik még egyáltalán...

2011. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szivacsos megoldás nem jó, kis helyen kell elférnie és nem árt ha hordozható. Arra a gumibelső ragasztóra én is gondoltam. Most olvastam matrac-javító készletről is! Csak tippem sincs hol lehetne beszerezni és, hogy mennyire válna be. Lehet az lenne a legjobb megoldás ha vennénk egy újat. De az megint kilyukad, megint kínlódás, megint új?!

Köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!