Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 vagyok és lelki gondjaim...

15 vagyok és lelki gondjaim vannak? Elegem van mindenből és mindenkiből. Folyamatosan sírok. Már nagyon élni sincs kedvem. Mitől birok újra "boldog" lenni? Mert én ezt már nem bírom. és hogy ne legyenek lelki gondjaim? :' (

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen "lelki" gondok? :D Szörnyű lelki gondjaid lehetnek 15 évesen... Tudom, mert én is annyi vagyok.
2012. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit vagy tevékenységet ami eltereli a figyelmedet a problémákról. Valamint az is sokat segíthet ha valakivel meg tudod beszélni a gondokat.
2012. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Spongya Bob válasza:
Először is szerintem az lenne a legjobb, ha keresnél egy olyan személyt,akiben megbízol és elmondod neki a gondodat.( gondolok itt elsősorban anyukádra, legjobb barátnőre, nagyszülőkre). Ha nagyon bizalmas a téma, akkor inkább olyat válassz, aki a családban van, mert a barátnőkben sem lehet mindig megbízni!
2012. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!