Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen saját - egyedi készítés...

Milyen saját - egyedi készítésű dolgot tudtok?

Figyelt kérdés
mert pl a 2013-as naptár képekkel az oké, egy saját készítésű fotóalbum megint jó, receptkönyv házilag szintén. esetleg cd összeállítás a legjobb zenékkel. és még?? milyen jó ötletek vannak? akár karácsonyra, szülinapra, akár családnak akár a szerelmednek.. előre is köszi
2012. nov. 23. 07:18
 1/2 Mara Acoma ***** válasza:

Foltvarrással készült párna, takaró

Mézeskalácsból gyakorlatilag bármit meg lehet formálni és nagyon egyedi

Gyöngyfűzés,bőrből ékszerek vagy valami csecse-becse

Gyereknek zoknibabák

Agyaggyurmából dísztárgyak


Hirtelen ennyi jutott eszembe

2012. nov. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 klopusz ***** válasza:

Szia!


Idén karácsonykor minden családtagnak díszpárnát készítek úgy, hogy a neveket keresztszemes hímzéssel megcsináltam és a kívánt színű huzatot megvarrtam (magát a párnát 200 forintért vettem az Auchan-ban).

Anyukáméknak az ötvenedik házassági évfordulójukra csináltam-nyomtattam egy A4-es lapot, amin rajta volt a következő szöveg egy-egy sorban, csökkenő betűmérettel: ...év, ... hónap, ... hét és így tovább a percekig, majd a végére nagyobb betűvel az, hogy "Köszönjük". Bekereteztettem az egészet. Mit mondjak, ennek volt a legnagyobb sikere, pedig filléres dolog.

Szülinapra jó még, ha készíttetsz egy könyvet azokból az újságokból, amik az ünnepelt születésének napján megjelentek. Ez az Országos Széchenyi könyvtárból rendelhető neten keresztül. Ha ezt nem akarod, akkor szintén a neten megtalálod az - ha jól emlékszem - ezenanapon.hu oldalt, ahol napra meg lehet keresni a világtörténelem fontos, aznapra eső történéseit.


Remélem, segítettem.

2012. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!