Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hangokat hallok. Megőrültem?...

Hangokat hallok. Megőrültem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom hülyének néztek de komolyan. Lehet hogy csak az egyedül lét az oka. Ha egyedül vagyok otthon bármennyire hangos a tv, vagy a zene akkor is. Persze panelban lakunk, lehet hogy a szomszédok.. de mégsem. Mert a szomszéd szobából hallom őket. Mindig percenként nézek szét minden szobában, hogy nincs-e ott valaki. Mindig félek, hogyha megfordulok áll valaki mögöttem. Este is mindig nem tudom hányszor benézek az ágy alá, mert félek van ott valaki. Félek hogy egyszer csak kinyúl, és leránt. A fürdőszobába is félek bemenni. Halak vagyok, tehát nagy képzeleterőm és fantáziám van, lehet ez az oka, de mindig szinte elképzelem hogy ha bemegyek akkor mondjuk egy hulla fekszik a kádba. Lehet megőrültem? Mert ha csengetnek és kimegyek, nincs ott senki. Valami ismeretlen szám is mindig hívogat, de ha felveszem rögtön lerakja. A vonalason is hívtak, de ha felvettem, vagy síri csend, vagy valami hangot adott ki. És nem sípolt. Anyunak persze, nem merem elmondani mert félek, hogy őrültnek hinne. Légyszi segítsetek! Hogy lehet ezt megszüntetni? És légyszi normális válaszokat!
2012. nov. 23. 12:01
 1/5 Jézus :) ***** válasza:
59%

Van egy jó hírem. Nem őrültél meg.:)

De ha így folytatod, akkor nemsoká ezis bekövetkezhet.

Először is ülj le nyugodtan, egyedül otthon. Csukd be szemed és lazulj el. Ne koncentrálj a hangokra, hogy elkapj belőlük valamit. Ha jön egy gondolat engedd tovább, ne ragadj le egyetlen eseménynél. Nézd kívülről a dolgokat, csak szemtanú legyél a gondolataidnak. Más szóval meditálj.

Meglátod megnyílik bensőd felé az út. Rájössz, hogy nincs mitől félni. Rájösz, hogy mindentől amitől félsz, csak TE saját magad kreáltad. Rájösz, hogy milyen csodálatos az élet. Csak TE vagy és a bensőd. Ha jól csináltad, legvégül csak egy dolgot fogsz érezni. Mérhetetlenül nagy SZERETETET. Minden és mindenki iránt. Elmúlik minden előítéleted, félelmed és problémád is, mert azokat is csak mi magunk hoztuk létre. Nincs olyan , hogy probléma.

A legvégén meglepődsz majd, mert rájössz, hogy már a haláltól sem félsz.

Megérkeztél, Otthon vagy. Te mostmár TE vagy. Nem XY. Csak a LÉT. Ez... ez Isten. Boldog vagy és többet már nem aggódsz. :)

2012. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Én tudom miről beszélsz,de azért nekem ennyire számomra durva dolgok nem voltak hogy telefon,meg csengettek...ez kicsit nekem kemény.

annyiból nem értek egyet az előttem szólóval,hogy beképzeled magadnak.Egy csengőt nem lehet beképzelni,hogyha tudod hogy csengettek,és a telefonról nem beszélve.Kétlem hogy képzelődtél.Én azt tanácsolom neked,hogy szerezz egy barátot akár szerelmi akár haverit aki melletted van.Ne légy egyedül, meg van az okom rá hogy miért mondom,de nem szeretném részletezni a nyugalom érdekében.Nincs veled semmi probléma, ennyi a lényeg.Ne legyél egyedül, vagy költözz el onnan.Priviben is írok ha akarod.Megkérem a kedves komizókat hogy ne pontozzanak le,mert ezzel nem mondtam semmi őrültséget.Ezt a végére azért jegyeztem meg,mert általában az értelmes válaszokat pontozzák le.Kérem ne tegyék.Kedves kérdező, ha bármi kérdésed van írj privibe.

2012. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jézus :) ***** válasza:
0%

Kedves Project.


Kiegyensújozott életet csak akkor tudsz élni, ha egyedül is tökéletesen boldogulsz.

"-Nyomorult a test, mely egy másik testen csüng, és a lélek mely e kettőtől fűgg." -Tam.ev.


Aki egyedül fél, az saját magától fél. Félsz magadba nézni.

Ne aggódj nem pontoztalak le ;)

2012. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van neked is, az én válaszom nem cáfolja a tiédet 2 dolgot leszámítva.Köszönöm, bár érzem lesznek akik csak azért is lepontoznak,sokat rávisz a lelkiismeretük.
2012. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. nov. 23. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!