Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megőrültem? Hangokat hallok.

Megőrültem? Hangokat hallok.

Figyelt kérdés
17 éve lány vagyok, már nagyon sok házban laktam 9 évig szinte folyton költöztünk évről évre más házba. Az elején még nagyon vicces volt, láttam árnyakat meg halotam hangokat, kábé 8 évesne kezdőtdek el a dolgok, de idővel már nem voltak annyira poénosak. Nem csak otthon kezdtem el őket hallani és látni. Utcán főleg sötétben ,de nappal is gyakori volt. A társaság miatt nem vettem róla tudomást. Van erre megoldás?
2009. nov. 21. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
te mumus vagy.
2009. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki van feljődve a 6. érzéked, és látod a szellemeket.
2009. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja kapcsold le a lámpát és húzd le a reluxát probléma megoldva nincs több árnyék.
2009. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly és nem csak vicc, akkor sürgősen menny el egy szakemberhez mert lehet hogy skizofrénia. Volt a családodban ilyen féle betegség? Kérdezz utána egy kicsit szülőktől nagyszülőtől mert az genetikailag örökölhető. És egy pszichiátert gyorsan keress fel. Viccen kívül!
2009. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Útólag kiderült édesanyám is szenvedett 6 évig ezzel a gondal. és se nem kizofrénia se semmiylen más rendellenesség. Egyszerűen érzékenyebbek vagyunk a világra mint mások.
2009. nov. 21. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, ilyet még nem hallottam. Remélem hogy jobban leszel, szorítok! :)
2009. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos senem érdekes, senem vicces. Ijesztő és kegyetlen dolog, amig nem tudom kezelni.
2009. nov. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!