Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ausztriában dolgoztam és nem...

Ausztriában dolgoztam és nem fizettek ki rendesen arra hivatkozva, hogy kevesebb volt a szabim, mint amit nem dolgoztam.1000 eu fizuból az utolsó hónapban kaptam 580eut. Mit csináljak, mennyi járna rendesen, stb?

Figyelt kérdés
magyaroknál dolgoztam, 1000euban egyeztünk, 3 hónap meló után küldtek el, nincs semmilyen papírom tőlük, volt túlórám, és be voltam jelentve, de nem tudom vajon teljes munkaidőre -e vagy sem
2012. nov. 24. 07:37
 1/1 anonim válasza:
Szia, először hívd fel a gemeindekasset, az interneten találsz telefonszámot, az adott tartománynál ahol voltál, itt meg tudod kérdezni hogy be voltál -e jelentve, viszont ehhez szükséges az e-card kártyád is feltéve ha már kaptál pl előző munkahelyről vagy innen. Ha kaptál innen biztos hogy be voltál jelentve csak kérdés ha mennyi időre. Ha be voltál jelentve akkor pedig menj be az arbaiterkammerhez ott tudnak segíteni. De legtöbbször elég ha csak megemlíted a munkaadónak hogy mész az arbeiterkammerbe. Sajnos ezért nem szabad magyaroknál dolgozni...
2012. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!