Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vegyek kontaktlencsét?...

Hol vegyek kontaktlencsét? Netten rendeljek vagy ne? Melyik a legjobb/legmegbízhatóbb márka?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 13:21
 1/6 RhisiartK válasza:
Szia! Először érdemes elmenni egy helyi üzletbe vagy szemészhez, aki betanít a használatára illetve beméri a szemed. Azután pedig már netről is rendelhetsz. Nekem csak sporthoz kell és napi lencsét használok, méghozzá a CooperVision cég Proclear lencséjét, és eddig nem vele semmi problémám. Ja és netről rendelem.
2012. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahha, köszi a választ! :)
2012. nov. 24. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is kell vizsgálat, betanítás meg próbalencse, utána lehet neten is rendelni ha megvannak az adatok, vagy ahol te akarod.

A lencse márkája teljesen mindegy, a szemed dönti el hogy milyen a jó neki. Nem mindenkinek ugyanaz. Én például Acuvue Oasyst használok, a többi nekem nem volt kényelmes. De majd a doki elmondja hogy a te szemedre mit ajánl.

2012. nov. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszi a választ!


És nektek havonta kell új lencsét venni? Vagy ez h működik?

Milyen márkájú kontaktlencse folyadékot használtok?

2012. nov. 25. 08:41
 5/6 anonim válasza:
Nekem havi lencsém van, ezt 30 napig lehet használni, egy dobozban 3 vagy 6 db lencse van. A 3 darabosból 3 hónapra két doboz, értelem szerűen ha mindkét szemedre kell. Ezen kívül van még napi, két hetes, havi, és azt hiszem éves. De úgyis megmondják az optikusnál, hogy neked melyik a legalkalmasabb. Én a lencsémhez járó folyadékot használom, amit neten sajnos sehol sem lehet megrendelni, ez Bioflex Premium, a lencse 9980 Ft 3 hónapra a folyadék pedig 3200.
2012. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. nov. 25. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!