Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Temetés miatt új állásinterjú...

Temetés miatt új állásinterjú időpont kérés?

Figyelt kérdés

Szerdára kaptam időpontot egy állásinterjúra,de váratlanul közbejött ugyan arra a napra egy temetés.

A munkát is szeretném,de a temetésre is el kell mennem.

Mit csináljak? Felhívja telefonon a nőt,hogy adjon egy új időpontot az interjúra,mert temetésre kell mennem?

Nem fogja azt mondani,hogy akkor "jó köszönjük,de van elég jelentkező,majd válogatunk közülük" ?


2012. nov. 26. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod aznapra az időt beosztani hogy temetésen is ott légy meg az interjún akkor két lehetőséged maradt.

1. nem mész el a temetésre

2. Új időpontot kérsz, temetésre hivatkozva. Sokat nem veszítesz. Vagy megértik és adnak új időpontot vagy megköszönik hogy szóltál, és sajnálkoznak. Bár szerintem az első variáció lesz. Adni fognak egy új időpontot..

2012. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tudom megoldani,hogy mindkét helyen ott legyek aznap.


Felhívom akkor őket,talán kapok egy másik időpontot. :-/

Köszi!

2012. nov. 26. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább a temetést hagyd ki.
2012. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem egyáltalán nem jó pont új időpontot kérni. Nem olyan elnéző egy álláshirdető sem, mint ahogy azt az első válaszoló gondolja. Inkább azt fogják mondani, hogy akkor ne is menj, mert vannak helyetted sokan, akik ráérnek és kell nekik az állás. Elég nehéz helyzet, de vagy ezt vagy azt kell választanod.
2012. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
na ilyenkor sajnálom hogy eltörölték a kötelező katonai szolgálatot. Az ilyen nyafogó kislányoknak nem ártott volna 1 év katonaság..
2012. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
JAJ! EZER BOCSÁNAT!!! Nem neked akartam írni a katonaságot!! Bocsánat, tényleg nem neked szántam..:)
2012. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még átgondolom inkább.

Szerintem ha nem nézik el egy temetés miatt,akkor ők nem emberek. Az ilyenek talán meg sem érdemlik,hogy nekik dolgozzanak.

Álláslehetőség talán lesz még másik,de egy embernek,csak egyszer van temetése. Ha nem mennék el,lehet bánnám,hogy egy interjú miatt nem tiszteltem meg (utoljára) a jelenlétemmel.

Nem tudom mit tegyek... :-/

2012. nov. 26. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett!
2012. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én két hónap után az első interjúmat lemondtam a temetés miatt. Kértem új időpontot, nem lehetett. Akkor azt mondtam, hogy jó köszönöm szépen. Meg fogod bánni ha kihagyod a temetést. Ezek balf@szok, nem is értem, hogy lehetnek ilyenek.
2013. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!