Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha nagyszájú vagyok? (L)

Baj ha nagyszájú vagyok? (L)

Figyelt kérdés
A tanáraim már mondták hogy nagyszájú vagyok, a barátok ilyen konkrétan nem... még annyi hogy az is zavarja őket hogy túlságosan közeledek emberekhez... amúgy el tudok szórakoztatni embereket mert vicces vagyok (ezt nem én áll0tom, mármint azt hogy vicces vagyok) a koromat nem mondom de kamasz vagyok :)))

2012. nov. 26. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig tiszteletben tartod a másik ember különvéleményét, és nem beszélsz tiszteletlenül, addig nem baj! :)
2012. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elsőhöz. legyél tisztelettudó és becsületes. Egyébként vigyázz, mert ha túlzásba viszed a dolgokat előbb utóbb beverik a szád, és még a barátaid is elfordulhatnak tőled. Mértékkel is lehet jófej valaki!
2012. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii :))
2012. nov. 27. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
A mai világban ez kifejezetten előny.
2015. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!