Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy aki régebbr...

Miért van az, hogy aki régebbről ismer, az azt mondja, hogy csendes vagyok, aki pedig csak pár hónapja az azt, hogy nagyszájú?

Figyelt kérdés
De komolyan, csak a régi barátaim/rokonaim mondják ezt, akiknek ténylegesen megnyílok, és pont ezt nem értem, hogy fordítva kéne lennie, hogy az új ismerőseimnél vagyok csendes, mert akkor még nem ismerem őket, nem bízok bennük annyira.. Valaki megmagyarázná? 17L
2012. okt. 1. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ember egész életében változik! Ez az életünk lényege, hogy változzunk, fejlődjünk. Tehát semmi baj nincs abban, ha régebben más voltál mint most.

Hogy ilyen furcsán itélnek meg, az szerintem amiatt lehet, hogy nem ugyanazok az emberek. Tehát a mostaniak másféle viselkedést neveznek csendesnek vagy nagyszájúnak, mint azok, akiket korábban ismertél.

Nem kell ennyire lesned, hogy mit mondanak rád. Csak figyeld magadat, és igyekezz a magad véleménye szerint a lehető legjobb lenni. Vagy ha ez fárasztó, akkor csak légy olyan, amilyen vagy.

2012. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!