Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklatás. Mit lehet tenni?

Zaklatás. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőmet kb. 1 éve hívogatja egy ismeretlen szám.És pontosan tudja mindig hogy mikor kell...pl: elindul iskolába kilép a kapuajtón és egyből csörög a telefon vagy leszáll a buszról és egyből hívja vagy amikor egy órájának vége kicsöngetés után 1 perccel hívja.Már nagyon fél és nem tudja mit tegyen.Amikor felveszi akkor nem szól bele senki és a hívó sose teszi le magától.Engem is nagyon zavar már,állandóan sír emiatt és fél egyedül bárhova is megy.Valami megoldás?Meg lehet tudni nevet,vagy lakcímet a hívóró?

2012. nov. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán egyszerűbb volna beállítani a telót hogy korlátozza automatikusan az ismeretlen (rejtett) számokról érkező hívásokat.
2012. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez akkor is eszébe juthatott volna a barátnődnek, amikor ráakaszkodott egy érzékeny srácra. aztán a saját labilis idegzete miatt megijedt tőle és most elkezdett félni.


Javaslom forduljon pszichológushoz. Egy ember már kikészült miatta. Gyanítom én vagyok az a bizonyos zaklató...

2012. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!