Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 soros acélbetkós bakancsot...

14 soros acélbetkós bakancsot akarok venni. Shelly's, Red Roster, HD márkákat néztem. Rosszat jót is olvasta mindről. Véleményetek, egyéb márka ajánlás?

Figyelt kérdés

#HD #bakancs #Shelly's #red roster
2012. nov. 27. 09:53
 1/2 anonim válasza:
Nekem Shelly's volt 14 soros. 6-7 évig teljesen jól bírta, bár az igaz, hogy nem tettem meg sajnos mindent azért, hogy jól karban legyen tartva. Nincs kirepedve, csak a talp és a bőr határánál valahol kissé már beszivárog a víz nagyobb esők esetén. Ha gyakran kentem volna bőrápolóval, még most is tökéletes lenne szerintem. Steel bakancsot nem ajánlom, azt ismerem még. Több ismerősnek is volt, és mindnek hamar tönkre ment. A shelly's nekem bevált, ha vigyáz rá az ember, nagyon sokáig bírja. :) A többit nem igazán ismerem, így azokkal kapcsolatban nem tudok mit mondani.
2012. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!