Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki ha valaki kutyás cicás vagy tevés neveldéken játszik?Most 11 vagyok és nem akarom hogy aztán ezért kinevessenek!Nektek mi a véleményetek?

2012. nov. 27. 17:10
 1/2 2xSü ***** válasza:

Van egy 12,5 éves tevém a teveclub.hu-n. Én magam 35 éves vagyok. Informatikusként anno, mikor internethez jutottam, kipróbáltam, mit is tud egy ilyen játék. Aztán valahogy visszajártam kíváncsiságból, hogy még milyen trükkök vannak, azok hogy néznek ki. Aztán már „nem volt szívem” otthagyni az egészet. Ma már nem nagyon érdekel a dolog, a grafika is jobban tetszett régen, de a tevét azért életben hagyjuk.


Szerintem nem ciki, ha neveldével játszol, akárhány éves is vagy. Az, hogy hogyan viszonyulsz ehhez, az már más kérdés. Ha rajongsz érte, gyűjtöd a plüstevéket, az már egy kicsit más kategória, minthogy nyomsz pár gombot a neten szabad fél percedben.

2012. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mondod el senkinek, akkor nem nevetnek ki.
2012. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!