Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőt keresek...

Legjobb barátnőt keresek Debrecenben! Hol adjak fel hirdetést? Nem vagyok leszbikus ne hogy félre értse itt valami alpári!

Figyelt kérdés
nagyon egyedül érzem magam itt Debrecenben..imádok csavarogni de sajnos nincs kivel...:/
2012. nov. 28. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni én is hasonló csavargós barátnőt keresek, csak az ország másik felén lakom :( ha van válasz a kérdésedre én is szívesen fogadom!

:)

2012. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát azért örülök hogy nem én vagyok az egyedüli aki ilyen cipőbe jár meg szomorú is vagyok h nincs olyan ember akivel csavarogni tudnék, meg jókat beszélgetni:)
2012. nov. 28. 19:04
 3/7 anonim válasza:

Sajnos itt a keleti régióban kevésbé közvetlenek az emberek és a baráti társaságok ritkán engednek "kívülállót" maguk közé de én szívesen barátkoznék veled :) Hány éves vagy? Tanulsz Debrecenben vagy mi szél fújt ide? :)

Üdv

2012. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) Végre vki..:):D hát 20 éves vagyok és már befejeztem a sulit és úgy döntöttem hogy neki állok dolgozni de nem igazán jön össze munka és rettentően unatkozok..és te hány éves vagy??te is barátnőt keresel??:)
2012. nov. 29. 19:54
 5/7 anonim válasza:
Tudom milyen, én is nemrég költöztem Debrecenbe... Nem tűnnek az emberek közvetlennek:/
2013. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én is debreceni vagyok, bár nem 20 éves, de szeretnék barátnőt találni. Nem vagyok már diszkóba járós típus (ritkán azért megfordulok. Jó lenne olyannal találkozni, akivel lehet beszélgetni, ide-oda mászkálni, kiülni-beülni helyekre.
2013. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is debrecen közelében lakom pár km-re tőle, és szívesen barátkoznék aki szintén az keressen meg üziben!
2013. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!