Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg lesz világvége?

Tényleg lesz világvége?

Figyelt kérdés
Én sem hittem a világvégében de már kezdek benne hinni! Már az egész suli ezt mondja, még a matek tanár is azt mondja hogy lehet hogy nem hülyeség.És én megijedtem, meg már facebook-ra is ilyeneket posztolgatnak ki, pl hogy egy maja mondja hogy lassan fel kell készülni, üdv maják.meg ilyesmi

2012. nov. 29. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg azért kérdeztem mert egy csomó jóslatuk bevált.
2012. nov. 29. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz. Sok-sok világvége-elméletet vészeltünk már át úgy, hogy a hajunk szála sem görbült ahhoz, hogy ezt komolyan vegyük.


A matektanárod mellett kérdezd meg az összes többi tanárodat is, számíts százalékot és következtess, vajon a józan ész szerint kinek kellene hinned!


És ha lesz világvége, akkor mi lesz? :)

2012. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, lesz világvége.. Ez elkerülhetetlen. De mire bekövetkezik, te már rég por leszel..

Ha meg a dec.21-ére gondolsz.. nos erről ennyit.

ttp://kepfeltoltes.hu/view/121129/201211190412350.mayan-prophecy-2012-dead-santa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez a jó

2012. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a tanarodnak, hogy keresse meg a kovetkezo konyvet (Mi az idő ?, Gondolat, 1980 )es nezze at a kepmellekleteket, egyiken ezt a feliratot fogja talalni:

"A maja időszámítást a "világ vége" zárja.Három istenség pusztítja el a Földet. Az Ég Sárkánya özönvizet idéz elő,

a Fekete Isten különböző fegyverekkel támad a Földre, és a kozmikus katasztrófát egy kígyókkal díszített hajú gonosz istennő rontása teszi teljessé."

Elhiszed hogy ezek az "istenek" tényleg katasztrófát okoznak december 21 után ?

Ami pedig az elektromos aram megszunesevel kapcsolatos masik vilagveges hirt illeti, kigugliztam az orosz eredetit...kisse atirta-meghamisitotta a forditoja az elejet...

itt van oroszul [link]

az uzenet a NASA-nak szol es iroja allitolag egy ORAKUL SAMBALI nevu tibeti szerzetes, akirol nem tudni hogy letezik-e....amugy fizikailag lehetetlen, hogy az egesz Foldon sotet legyen 3 napig.

2012. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyne, és december 21 után pedig a következő év december 31 .-én is vége lesz a világnak, meg az azt követő dec. 31.-én is, és így tovább...! Mert hogy az én naptáramban meg így van leírva...

Komolyan már...

2012. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja de már túléltünk 9 világvégét is
2012. dec. 5. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!