Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz a Világvége?...

Mikor lesz a Világvége? December 21. vagy 24? Szerintetek lesz valami? (szerintem lesz valami, de nem lesz a Világnak vége)

Figyelt kérdés

#december #Világéve #21. 24.
2012. nov. 17. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi.
2012. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24? Vaze, akkor mégiscsak kell vennem kariajcsikat?
2012. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lesz világvége, de valami lesz!

Legutóbb azt hallottam, hogy a keresztények el lesznek ragadtatva(aki érti-érti, aki nem az nem)

De arra fogják, hogy ufótámadás érte a földet! :)

2012. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már rájöttem azóta, h december 21.-én lesz ez: [link]


Durva! Már lehet készülődni a biztonság kedvéért...étel-ital, gyertya, gyufa elraktározása stb...


Köszi a válaszokat!

2012. nov. 17. 17:33
 5/11 A kérdező kommentje:

K: Van egy bolygó, vagy barna törpe nevezett Nibiru vagy Planet X vagy Eris, hogy közeledik a Föld és fenyegeti bolygónk széles körű pusztulástól?

A: Nibiru és egyéb történetek önfejű bolygók egy internetes átverés. Nincs ténybeli alapja ezeket az állításokat. Ha a Nibiru Planet X vagy valódiak voltak, és elindult egy találkozást a Föld 2012-ben csillagászok volna nyomon, hogy legalább az elmúlt évtizedben, és ez látható most már szabad szemmel. Nyilvánvaló, hogy nem létezik. Eris igazi, de ez egy törpe bolygó hasonló a Plútó, hogy marad a külső Naprendszerben, a legközelebb akkor jön a Földre, mintegy 4 milliárd mérföld.


K: Hogyan NASA tudósai éreznek követeléseket a világ vége 2012-ben?

A: Minden követelés katasztrófa vagy drámai változásokat 2012-ben, hol van a tudomány? Hol a bizonyíték? Nincs semmi, és minden kitalált állításával, függetlenül attól, hogy készülnek a könyvek, filmek, dokumentumfilmek, illetve az interneten keresztül, nem tudjuk megváltoztatni, hogy az egyszerű tényt. Nincs hiteles bizonyíték bármely állításait alátámasztó szokatlan események zajlanak december 2012. > Miért nem kell félni, hogy egy szupernóva- > About szuper vulkánok


Forrás: [link]


Hát én inkább a NASA-nak hiszek. :)

2012. nov. 17. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:

"étel-ital, gyertya, gyufa elraktározása stb... "


Ha világvége lesz, akkor mire jók ezek?

2012. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem lesz Világvége.
2012. nov. 18. 08:20
 8/11 anonim ***** válasza:
nullsík van az agyadban kedves kérdező
2012. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy beszólás volt kedves válaszoló!
2012. nov. 19. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Kigugliztam az orosz eredetit...kisse atirta-meghamisitotta a forditoja az elejet...

itt van [link]

az uzenet a NASA-nak szol es iroja allitolag egy ORAKUL SAMBALI nevu tibeti szerzetes, akirol nem tudni hogy letezik-e....amugy fizikailag lehetetlen hogy az egesz Foldon sotet legyen 3 napig

2012. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!