Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha nagyon-nagyon unatkoztok? Eltörtem a lábam, kb semmit sem tudok csinálni.

Figyelt kérdés

Még csak pár napja vagyok itthon, de már iszonyúan unom magam... Olvastam (nagyon szeretek olvasni, de egyszerűen elunom ennyi idő után), tanultam, néztem filmet, sorozatot, próbáltam gépen játszani, de már semmi se köt le. Régebben játszottam vmi Harry Potteres PC játékot, de sehol se találom...

Mit szoktatok csinálni, ha ennyire unatkoztok?


2012. nov. 29. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
én aludnék, filmet/sorozatot néznék, olvasnék felváltva. meg engem még az is le tud kötni, hogy válaszolgatok itt gyakorin. néha találok érdekességeket, utánaolvasok.. nekem meg időm nincs elég, pedig tudnék mit csinálni. :)
2012. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Filmeket és sorozatokat nézek.

Ha tudsz angolul vagy nem zavar a felirat az előny.

2012. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csinálj valami konstruktívat, gyakorolj valamilyen idegen nyelvet (én japánul tanulok az angol mellett), rajzolj :D, online játékok? Néha a chat.hu-n szoktam szórakozni :D Macskaidomítás? :D Puzzle? Lego? Régen órák hosszat képes voltam el-legózni xD Sims?


20/L

2012. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudok angolul (külföldön lakom, angol suliba járok), de már valahogy azt is unom. :D Türelmetlen típus lehetek. Csak nyomasztó egész nap csak ülni...
2012. nov. 29. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
"Tetováld" ki a gipszed,engem 2 napig lekötött :D
2012. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor csak nem találtad meg az igazán neked valót.

Milyen témájúakat szeretsz?

Hátha tudok ajánlani valamit.

2012. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom... Őszintén, már a nyelveket is unom :D japánul én i tanultam, folyékonyan beszélek angolul-németül, meg elvagyok lengyelül (milyen hasznos, ha valaki külföldön tanul), ennyivel egyelőre beérem... :)

Nagyon szeretek olvasni, meg sorozatokat nézni, főleg krimiket, de most egyik se köt le. :)

Köszi mindenkinek :)

2012. nov. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!