Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az egyik...

Hogy mondjam el az egyik barátnőmnek hogy néha túl durván beszél velem mintha régóta haragban lennék? (minden kis dolog miatt rám szól) bővebben

Figyelt kérdés
például:ma az iskolába elhozta a fuvoláját zene órára.Én megkérdeztem tőle hogy felvehetem-e megnézni..Ő azt mondta hogy igen és amikor megnéztem,akkor szinte ordított rám,hogy normális vagyok(kérdezte)a fuvolát nem is igy kell fogni,ki is csúszhatott volna a kezemből(nem úgy fogtam hogy kicsúszhatott volna)...hogy mondjam meg neki hogy ez egy kicsit sértő,úgy hogy ne bántsam meg?ezen az eseten kívül van még sok.

2012. nov. 30. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

falazás nélkül mondd meg, hogy bánt és beszéljen szebben veled, mert nem a se*géből rángatott elő ! így talán megérti !

15/L

2012. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem csak mond el neki hogy ez rosszul esett meg hogy nem érted miért ilyen..én is voltam már ilyen helyzetben ha ez nem jön be akkor ne is törődj vele nem érdemes!
2012. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dress9dora ***** válasza:
Idézem:-Tudod,arról van szó,hogy mostanában picit durvábban bánsz velem az átlagosnál.Nem szeretnélek megsérteni,csak nekem ez egy kicsit rosszul esik.Nem szeretnék balhét,mert te egy igazán jó barát,emellet fontos ember vagy számomra.Esetleg,meg lehetne beszélni,hogy javítsunk a helyzeten?
2012. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!