Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sokan azt írják hogy a szüzess...

Sokan azt írják hogy a szüzesség elvesztése vérzéssel jár. Tegnap megtörtént a dolog és hát a barátnőmnek csak fájt neki addig míg teljesen betoltam de nem vérzett semmit. Mikor kihúztam és újra betoltam utána már nem fájt neki. Már nem szűz ugye?

Figyelt kérdés
vagy kellett volna véreznie?
2009. febr. 22. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
nem kell feltétlenül véreznie. nem szűz, hiszen megvolt a behatolás.. :)
2009. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
A szűzhártya átszakadása nem minden esetben jár feltétlenül vérzéssel. Természetesen ezek után már nem szűz.
2009. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Amint a hüvelybe pénisz kerül ugy a szűz lány elveszti a szüzességét.Vérzéssel pedig nem feltétlenül jár,sőt igen sok ember nem vérzett az első együttlétkor
2009. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg voltam keveredve.

Köszönöm a válaszokat már egyenesben vagyok !

2009. febr. 22. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, de hozzátenném, h azért ne lepődj meg, ha a 2. együttlétkor vérzik.
2009. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj!nekem az szuzesseg elvesztesekor se nem fajt es nem is vereztem, egyaltalan, a masodik se faj es a harmadik sem...
2009. febr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem fájt is meg véreztem is...embere válogatja! :)
2009. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!