Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőn sérteget és gorombán beszél velem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm akivel 6 éve nagyon jóban vagyunk hirtelen nagyon goromba lett.Sérteget ,kinevet a többiek előtt és a fiúk előtt megpróbál megalázni.Ha valami nem sikerül kinevet ,ha a tükörbe nézek azt mondja ,hogy:"Mivan ,nem bírod ki anélkül ,hogy magadat bámuld?" vagy "Jaj ,mert neked mindig magadat kell nézned ,értem!" és ezekhez hasonlókat.Ha más barátnőmmel vagyok csúfolni kezd.Úgy beszél velem ,mint a kutyával.Ha ruhákról beszélek azt mondja ,hogy:"Ja ,mert neked mindig csak a legújabb divat szerint kell öltöznöd!" vagy "Mi van új ruha kell?Neked mindig a divat szerint kell öltöznöd ,mi?"

Ha visszaszólok valamit engem kezd hibáztatni és ezeket mondja:"Én nem állok le veled veszekedni!" vagy "Te csak magad ellen beszélsz!" és aztán kiröhög.Egyszer már megbeszéltük ,de 1-2 nap múlva újból kezdte.Nekem ez nagyon rosszul esik és nem tudom mit tegyek.Kérlek segítsetek...



2012. nov. 30. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon úgy, tűnik, hogy irigy rád és így fejezei ki, mivel kimondani nem képes, vagy lehet nem is tudatosult még benne. Beszélj vele mégegyszer, aztán ha nincs hatással rá, akkor keress másik barátnőt.
2012. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Megpróbálok beszélni vele ,ha meghallgat...
2012. nov. 30. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Szabb vagy nála, okosabb jobbak a ruháid csinosabb népszerűbb vagy nála?
2012. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irigy rád, és az ilyen nem barátnő, főleg nem legjobb.
2012. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okosabb nem hinném ,hogy vagyok ,de több versenyen veszek részt.Az arcom nem pattanásos ,nincs fogszabályzóm és szemüvegem sem.Lehet ,hogy a ruháim jobbak ,de ő is csinos.Van abban valami amit mondotok.Csak nem tudom miért mos lett ilyen
2012. nov. 30. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Mert, ha 12-15 akkor nem meglepő viselkedés, főleg akkor, ha régóta jóban vagytok.
2012. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindketten 13 évesek vagyunk
2012. dec. 19. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!