Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szeretne tőlem...

Szerintetek szeretne tőlem valamit? Van barátnője!

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulinkba akivel már korábban is egy suliba jártunk és nekem már ott is bejött és szerintem tudta is h nekem bejön. Most megint egy suliba járunk és még mindig bejön csak van barátnője akivel nagyon nagyon jó a viszonyuk a szalagavatón is a lánnyal táncolt,de a folyosón mindig bámul többször is találkozott a tekintetünk és a barátnőim is mondták h engem szokott nézni amikor pl. elsétálok előtte utánam néz. Ja és 2 évvel idősebb nálam.
2012. nov. 30. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Bejössz neki az egy dolog. Ha valami komolyat szeretne tőled, akkor például szakítana a barátnőjével. Szóval komolyan nem vesz, de attól tetszhetsz neki!
2012. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a barátnője jövőre elmegy a suliból szerintetek akkor majd lehet valami kettőnk között?
2012. nov. 30. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
attól, hogy elmegy attól még a barátnője marad nem?
2012. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De. de ha nincsenek egész nap együtt akkor talán lesz nála esélyem és a barátnője sokkal idősebb nem hiszem h ez hosszú kapcsoltat lenne... bár már 1 éve vannak együtt de szerintem a lány megismerkedik egy újabb társasággal stb.
2012. nov. 30. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Bejössz neki, az valószínű.

Viszont azt senki nem tudja, hogy a barátnőjével meddig lesznek együtt.Meg attól, hogy nem lesz vele a barátnője attól szerintem csak még jobban vonzódik majd hozzá.Szerintem hagyd a srácot.Majd ha szakítottak és a gyerek kiheverte, akkor kezdj el vele kapcsolatba lépni.

2012. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg amelyik pasinak van nője azzal ne kezdj. Hagyd a ribancokra Te meg ne legyél az. JA meg naív sem! Ha komoly szándékú lenne akkor már dobta volna a csajt! Nem?
2012. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szakitottak a lannyal szerintetek lepjek valamit vagy meg varjak hatha o is lep valamit? Meg eleg friss a dolog lehet h hagynom kellene h feldolgozza.
2012. dec. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!